bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

O hem vergi rekortmeni hem de Hendek aşığı

İlçemizde hizmet sektöründe 25 yılın üzerinde faaliyetine devam eden AKDAĞ sigorta yönetim kurulu başkanı Ayhan Akdağcı, Mimoza Restoranda basına kahvaltı verdi.

O hem vergi rekortmeni hem de Hendek aşığı
O hem vergi rekortmeni hem de Hendek aşığı admin
Bu içerik 480 kez okundu.

     Hendekli işadamı Ayhan Akdağcı hizmet sektörü içerisinde belli bir kariyere ve birikime sahip olduğunu belirterek; “ ekmeden hiçbir şey olmuyor. Yıllarca bu sektörün içerisinde birisi olarak yıllardır ektik semerelerini topladığımız bu günlere kavuştuk” dedi.

Güzel geleneğimizi devam ettirmeliyiz

     Basınla derin muhabbete giren Akdağcı, çok sayıda dünya çapındaki şirketlerle iş yaptığını, yıllar içerisinde ülke içerisinde ve dışında bir çok yere gezilere katıldığını belirterek; “ Ülkemiz çok güzel, ancak bizler bu güzelliklerin farkında değiliz” diyerek sözü ilçemize getirdi.  Konuşmalarından bir Hendek aşığı  olduğu alenen ortaya çıkan Akdağcı, “ben en ufak bir işimi dahi mümkün olduğunda Hendeklilere yaptırıyorum. Tarihi geçmişe sahip olan ilçemizin tanıtımına katkı sağlamak adına üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım” mesajını yineleyen Akdağcı, “Şirin ilçemiz Hendek’le birlikte ilçe dışındada çok sayıda bayilik sistemi ile halkımıza hizmet verebilmenin mutluluğu ve hazzını yaşıyorum.  İlçemizde kazanılan parayı ilçemiz esnafıyla bölüşmek bizim örf ve adetimizdir bu geleneğimizi sürdürelim” diye konuştu.

Hendekliler olarak birlikteliğimizi pekiştirelim

    Basın mensupları ile muhabbette dile getirilen  “Sakarya’da Hendek’lilere karşı menfi bir bakış açısı”  söylemi karşısında sessizliğini koruyamayan Akdağcı, “ Bu söyleminiz doğru. Maalesef bizler kendi içimizde birlikteliği sağlamaktan uzağız, bu nedenle Sakarya genelinde lobicilikte çok geriyiz” diye konuştu.

16.000 içerisinde ilk 50’deyiz

    Hizmet sektörünün Hazine Bakanlığınca kayıt altında olduğunu vurgulayan Akdağcı,  “bizim sektörümüzde  ülke genelinde 16.000 işletme arasında ilk 50 içerisindeyiz, son iki yıl haricinde Hendek’te vergi rekortmeni  olduk. İnşallah bu çalışma prensiplerimiz ve disiplinimiz sayesinde Sakarya vergi rekortmeni olmaya adayız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI