bizimhendek.com
Advert
Advert

Şenay Sakal’da kim?

Gazetemizi ziyaret eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şenay Sakal siyaseti bırakıyor mu?

Şenay Sakal’da kim?
Şenay Sakal’da kim? admin
Bu içerik 143624 kez okundu.

    Gazetemize yaptığı ziyarette siyasetin ısınan ortamında çokça dillendirilen Adaymısınız? sorusunu yönelttik. Öyle cevaplar aldık ki sanırsınız Şenay Sakal siyaseti bırakıyor?

     Derin bir of çekmesinin ardından sorumuzu yanıtlayan Sakal “Gönüllere giremedikten sonra listelere girmişsin, liste başı olmuşusun, ne fayda! Gün Şenay Sakal günü, Şenay Sakal’ın siyasi geleceği, kariyeri vesaire bir gün değil.  

   Evet, önümüzde seçimler var, dışarıdan bakıldığında, Türk milleti Cumhurbaşkanını seçiyormuş gibi görünse de, o gördüğümüz sadece resmin içindeki bir noktadır.

   Bu seçim, aynı zamanda Ülkemizin gelecekteki yüz yılının sonunu ya da geleceğini belirleyen,sadece ülkemiz değil, İslam coğrafyasının, İslam aleminin, ümmetin geleceğini oylayacağımız bir seçim olacaktır.”

Şenay SAKAL da Kim ?

Dedik ya, Adaymısın ? Sorusu ile başladığımız muhabbette,  soluklanan Sakal derin bir ah çekerek devam etti.

“Evet, önümüzde seçimler var, dışardan bakıldığında, Türk milleti Cumhurbaşkanını seçiyormuş gibi görünse de, o gördüğümüz sadece Resmin içindeki bir noktadır.

Bu seçim, aynı zamanda ülkemizin gelecekteki yüz yılının sonunu yâda geleceğini belirleyen, sadece ülkemiz değil, İslam coğrafyasının, İslam aleminin, ümmetin geleceğini oylayacağımız bir seçim olacaktır.

Türk ve İslam coğrafyasında ki, Hak İle Batıl ın, HİLAL İle HAÇ ın Savaşındaki, kazananını belirleyecek bir oylama olacaktır.Dikkat ediyorsanız, artık Türk ordusu  sadece Türk Milleti nin geleceği için değil, dünya barışı için de mücadele etmektedir.

Yakın tarihte, Elbab’ta başlattığımız bu mücadele, bu gün Roca’da, Cinderes’ te Afrin‘de sürmekteyken, yarın Münbiç ‘te , İdlip’te , Halep’te Kerkük’ te , doğu Guta’da belki sonrasında doğu Türkistan’da, Arakan’da ve dahi, İslam coğrafyasında zulüm gören bütün mazlum kanının aktığı her yerde mücadele edecektir.

Hesap soran bir Türkiye’den bahsettiğimiz bir dönem yaşıyorken, kısaca, yapılan oylama bütün bir İslam coğrafyasının geleceğinin oylanması olacak iken!..

İslam coğrafyasındaki milletlerin kurtarıcı olarak gördüğü bir Türkiye ve Türk Ordusuna Muhamed’in   ordusu diyen bir ümmetin geleceğinin oylaması olacak iken!..

Bütün bunlar yaşanırken, dışarıda AB, ABD nin tetikçiliğini yapan Pkk- Pyd’ye terör örgütü diyemeyen bir muhalefet, dışarıdakiler yetmiyormuş gibi, milletin ve ümmetin birliğine fitneyi körükleyerek geleceğimiz ve köklerimize balta vurarak bizi bölmeye, parçalamaya, yıkmaya çalışanlar var iken!..

Daha sı  Ömer Halis’lerin, Fethi Sekin’ lerin Erol Olçok’ların Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun, Maçkalı Eren’in analarının, eşlerinin gözlerindeki  yaşlar kurumamışken!..

Bu fitneden medet umarak ellerini ,avuçlarını ovuşturup bekleyen içerde ve dışarıda bu kadar vatan haini var iken!..At izinin İt izine hiç bu kadar karışmadığı biz zamanı yaşıyoruz.

Ne Şenay ı ? Şenay Sakal da kim?

     Şenay Sakal işte  bu durumda tüm ailesi ile beraber ancak, ölümü korkutan Bedr’in arslanları ile gerekirse üniformalı, gerekirse üniformasız üstüne düşen ne varsa sadece o göreve taliptir.

Bu günler bütün müslümanlar için, imtihanın hiç olmadığı kadar büyük olduğu bir dönem bir sınavdır.

Şenay Sakal’a düşen bu günlerde olsa olsa mücahit olmaktır.

Başkan vekili Şenay Sakal’ın bu sözlerinden sonra başka soru sormadık. Kendisine çıktığı bu yolda Tüm kalbimiz ile başarılar diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
METİN CETGER     2018-03-19 BUKADAR BAŞARILI HİZMETİNDEN SONRA SENİ HENDEK BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTERİZ İNŞALLAH.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da