bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Atikehanım’dan Afrin’deki mehmetçiklere selam

Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi öğrencileri, TSK tarafından sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan kahramanlara destek amacıyla bir dizi etkinlikler düzenlediler.

Atikehanım’dan Afrin’deki mehmetçiklere selam
Atikehanım’dan Afrin’deki mehmetçiklere selam admin
Bu içerik 480 kez okundu.

ORDUMUZLA GURUR DUYUYORUZ

Okul öğrenci temsilcisi Yılmaz Kaan Öztaş, "Türk milletinin, söz konusu vatan olduğunda her zaman tek yürek olduğumuzu, bizlerin bu harekatta Mehmetçiklerin yanında bulunduğumuzu ve en kısa zamanda Türk ordusunun bu harekatı başarıyla bitirip en az zayiatla geri döneceklerine inanıyoruz. Şu an güven içinde bulunuyorsak ve huzur içinde okullarımızda eğitim öğretim görüyorsak bunu kahraman ordumuza ve bizler için kendi canlarını ortaya koyan kahraman askerlerimize borçluyuz.Bu kahramanlarımız için ne yapsak yine de haklarını ödeyemeyiz. Bu mücadelede dünyaya karşı her zaman ordumuzun yanında olduklarını ve gerekirse kendilerinin de tereddüt etmeden görev düşmesi halinde seve seve göreve koşacağımızı bildirmek isteriz. Buradan cephede bulunan tüm askerlerimize, polislerimize, koruyucularımıza en kalbi duygularımızla teşekkür eder, Allahtan onları tüm tehlikelrden, kurşunlardan, bombalardan, tuzaklardan korumasını; sağlıklı olarak anne-babalarına,eşlerine evlatlarına ve sevdiklerine kavuşmalarını diliyoruz" dedi.

HARÇLIKLAR MEHMETÇİK VAKFINA

Öztaş, Atike Hanım Anadolu Lisesi öğrencileri olarak kendilerinin de; Mehmetçik Vakfı´na bağış topladıklarını ve toplanan bağışları Ziraat Bankası Hendek Şubesi´ne yatırdıklarını, kalplerinin ve dualarının her zaman Mehmetçiklerle olduğunu, Mehmetçiklere teşekkür etmek ve kahramanlıklarını takdir etme mahiyetinde yazılacak şiir mektuplarının ilgili yerlere ulaştırılacağını, ayrıca; Şehitlerimizin ruhlarına atfen hatim indirme, Fetih Suresinin tilaveti ve ordumuzun her zaman muzaffer olması dileğiyle dua edilmesi gibi etkinliklerinin de olacağını belirtti.

OKUL MÜDÜRÜ DE DUYGULANDI

Okul müdürü Şerif Özbakkal da, öğrencilerinin bu faaliyetlerini takdir ettiğini, milli birlik ve dayanışmanın bu etkinliklerle canlı tutulduğunu görmenin her şeyden önce bir Türk vatandaşı olarak kendisini gururlandırdığını söyledi. Okuldaki tüm öğrencilerin en üstün gayretle bu etkinlikte yer aldıklarını gözlemlediğini anlatan Özbakkal, millet olarak bu duyguları ve hassasiyetleri taşıdığımız müddetçe hiçbir gücün bu irade karşısında başarılı olamayacağını, kendisinin de kahraman askerlerimize teşekkür ettiğini ve tüm kalbiyle, hem muzaffer olmalarını hem de sağlıklı bir şekilde dönmeleri için dua ettiğini ifade etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI