bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜLÜĞÜNDE SON GELİŞME

Sakarya Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çalık, darbe girişimi sonrasında açığa alınmış Çalık'la ilgili araştırma yapması için görevlendirilen Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar, Çalık'ın FETÖ'yle ilgisi olmadığı yönünde rapor yazmıştı. Çuhadar ve Çalık'ın arkadaş olduğunu gösteren fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından ikisi de görevden alınmışlardı.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜLÜĞÜNDE SON GELİŞME
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜLÜĞÜNDE SON GELİŞME admin
Bu içerik 1384 kez okundu.

Dün yapılan görev değişikliği neticesinde Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanırken FETÖ soruşturmalarında adı geçen, KHK kararları ile görevinden alınan ilerleyen süreçte tekrar eski görevine iade edilen Milli Eğitim Müdürü  Mustafa Çuhadar ise Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak ataması yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2018-03-19 Vatan Millet Sakarya Hendek Çok şükür giden gitti.... Hoş geldin yeni müdür....... Vah ki ne vah kocaali....
Mahmut Kocaali     2018-03-18 Mustafa Çuhadar müdürümü çok iyi tanırım hiç bir zaman cemaatle Paralelle Feto ile irtibatı olmamıştır.Allah şahittir.
Şaban TOSUN     2018-03-17 Sabri DOĞAN ilçe Milli Eğitim Müdürü gibi değilde, sanki Süleyman Efendi cemaatinin Hendek müdürü gibi hareket etmiştir ve kendisi hiç bir sözünü tutmamakla meşhurdur. Tüm adımlarında önceliği eğitim değil, kendine yakın yandaşlar bulup, Ak Partiye hoş görünmektir. Ben bir Ak Partili olarak, böyle görev ehli olmayan bencil insanların iyi deşifre edilmesinin gerekli olduğunu ve bu yerlere hizmet ehli ve dürüst insanların gelmesini temenni ediyorum. Hendek eğitimde sınıfta kalmıştır. Sebebi kim?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI