bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Muhtarın hizmet çırpınışı

Hendek Çukurhan mahalle muhtarı Taner Azun, Azun yıllardır mahallesi için başlattığı giriş yolu mücadelesinin son durağı Ankara oldu.

Muhtarın hizmet çırpınışı
Muhtarın hizmet çırpınışı admin
Bu içerik 599 kez okundu.

Pazar günü D-100 karayolu üzerindeki mahallesinin girişinde meydana gelen kaza neticesinde 8 kişinin yaralandığı kazanın ardından yaptığı açıklamasında; “ D-100 karayolu bölünmüş olarak yapıldı ancak mahallemin girişi yok. Her üç günde bir burada kazalar meydana geliyor, ölümler, yaralanmalar ve maddi hasarlı kazalar meydana geliyor. Bir an önce mahallemize araç giriş yolu ve araçların geçişine yönelik alt geçit yapılması önem arzediyor” demiş yetkililere seslenmişti.

Muhtar Acun, kazanın ardından Ankara’ya giderek  Türk-İş genel başkanı Ergun Atalay’ı ziyaret ederek  sorununu anlattığını ve yardımcı olması konusunda ricada bulunduğunu belirterek; “Hemşehrimiz, abimiz ,büyüğümüz Türk-İş genel başkanımızı ziyaret ettim kendisinde sorunumuza yardımcı olmasını mahallem halkı adına ricada bulundum. Sağolsunlar konumuzla yakından ilgilendi ve  konuyu karayolları müdürlüğü ve ulaşım bakanlığına taşıyacağını çözülmesi noktasında elinden geleni yapacağının sözünü verdi. Mahallem adına kendilerine gazeteniz aracılığı ile teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?