bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

AK Partililer Hendek’te Püsküllü ile devam diyor

Sakarya'da bir haber sitesinin geçtiğimiz günlerde AK Parti tabanını kaynak göstererek, İrfan Püsküllü'nün üzerine oynaması tepki topladı. Gazeteci Serkan Köse de, o sipariş haber üzerine işin aslını kaleme aldı...

AK Partililer Hendek’te Püsküllü ile devam diyor
AK Partililer Hendek’te Püsküllü ile devam diyor admin
Bu içerik 1906 kez okundu.

2019 seçimlerinde AK Parti’nin Hendek’te İrfan Püsküllü ile devam etme olasılığını, parti tabanı da destekliyor.

Hendek İlçesi’nde herkes 2019’ da mevcut Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye yeniden adaylık şansı veriyor.

Püsküllü başarılı

Ali inci’nin milletvekilliği nedeniyle ayrıldığı Belediye Başkanlığı koltuğuna geçen  İrfan Püsküllü’nün, görev süresince, İnci’nin 2014 vaatlerini de hayata geçirme gayreti konuşulmakta.

Toplu konut,  yer altı otopark ve meydan gibi ilçede kabul gören sosyal ve vizyon projeleri bu yıl hayata geçirecek olan Püsküllü’nün, selefi Ali İnci ile zaman zaman istişarede bulunduğu, meclis üyeleriyle uyumlu çalıştığı, her şeye rağmen ilçe başkanı Ali Kemal Sofu’ya da tavır almadığı bilinmekte.

Püsküllü aday gösterilirse, AK Parti çok rahat kazanır

Diğer yandan 2014’te olduğu gibi yarışın AK Parti ile MHP arasında geçeceği dile getirilerek; Püsküllü, Büyükşehir Belediyesi ile iyi ilişkiler sayesinde Hendek halkının ihtiyacı olan hizmetleri alıyor. Bu çalışmalarla seçimi yine AK Parti’nin kazanır” diyenlerin sayısı çoğunlukta.

Anketler yalan söylemez

Yine AK Parti çevrelerinde, Genel Merkez ve Cumhurbaşkanlığı’nın anket çalışmalarında Püsküllü’nün karnesinin iyi olduğu görüşü hakim.

Partililer; “Biz burada yaşıyoruz. Kimin ağırlığının olduğunu, kimin olmadığını gayet iyi biliyoruz. MHP geçen seçimde, türlü çabalara ve türlü grupların desteğine ramen Ali İnci’yi  yıkamadı. Bu seçimde AK Parti, İrfan Püsküllü’nün etrafında kenetlenir ve seçimi de rahatlıkla alır. İrfan Başkan, yaptığı çalışmalar, insani ilişkiler ve güvenilirlik konularında takdir toplayan biri. Basınla ilişkileri de, yaptıklarını anlatması bakımından yararlı oluyor. Cuma ziyaretleriyle kırsal mahalleleri ziyaret edip vatandaşlarla buluşuyor. İlçede ayak basmadık yer bırakmıyor. Hendekli sağduyuludur. Bu seçimde de bunu gösterecek inancındayız” diyerek, Başkan Püsküllü'nün yeniden adaylığına yeşil ışık yakıyorlar.

Fevzi Kılıç’la da uyumlu çalışıyor

Diğer yandan yine bazı Ak Partililer, “İrfan Başkan eskiden bu yana AK Parti Sakarya İl Başkan Fevzi Kılıç ile iyi dostlar. İl teşkilatıyla, Büyükşehir’le iyi ve uyumlu çalışma taban da olumlu karşılık buluyor.  Cumhurbaşkanımızın çok önemsediği 2019 seçimlerinde Hendekli Ak Partililer üzerlerine düşeni yapacaktır.  İrfan Püsküllü gibi güvenilir bir aday, Hendek’te partinin elini güçlendirir” ifadelerinde bulundular.

Kimler aday adayı olabilir?

“Diğer yandan Hendek Belediye Başkanlığı’na aday olmak üzere dileyen herkes aday adayı olarak başvurabilir” diye konuşan partililer, “Kimse ayak oyunu yapmasın. Sipariş haberler yaptırmasın. Kafa karıştırmasın. Suyu bulandırmasın” uyarılarını da sıraladılar.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?