bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

BAHADIR SORUNLARI MECLİSE TAŞIMAYA DEVAM EDİYOR

MHP'li Bahadır spor alanındaki eksikleri meclise taşıdı Büyükşehir Belediye Meclisi'nin MHP'li üyesi Hüdaverdi Bahadır, her spor dalı için sporculara çalışma ortamının eksiksiz hazırlanması gerektiğini ifade etti.

BAHADIR SORUNLARI  MECLİSE TAŞIMAYA DEVAM EDİYOR
BAHADIR SORUNLARI  MECLİSE TAŞIMAYA DEVAM EDİYOR admin
Bu içerik 806 kez okundu.

Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Mart ayı toplantısında gündem dışı konuşan Bahadır, Sakarya'da kürek, kano ve atıcılık dallarında beklentilere bir türlü cevap verilemediğini ifade etti.

"Olimpiyatlara hazır bir şehir olmalıyız" diyen Bahadır, "İstanbul'da yapılacak bir olimpiyatta Kocaeli ve Sakarya, özellikle kürek kano ya da atıcılık dallarında ev sahipliği yapabilecek tesis ve yeterliliğe sahip olmalı. Yıllardır bir arpa boyu yol alınamıyor. Atıcılık için tesis ve poligon hangi ilçeye yapılacaksa artık bir an önce yapılmalı. Yapilacak olan tesislerde uluslararası standartlara uygun yapılmalı" şeklinde konuştu.

MHP'li Bahadır, Hendek'te yapılan suni çim sahanın eksiklerini de dile getirerek, soyunma odaları ve tribünlerin yapılmasıyla bu sahanın kullanışlı olacağını, bu haliyle maçların burada sağlıklı yapılamayacağını sözlerine ekledi. SERKAN KÖSE

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’TE AĞAÇLAR BUDANIYOR
HENDEK’TE AĞAÇLAR BUDANIYOR
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?