bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

YILKIN BASIN ZİYARETLERİNDE

Hendek AK Parti kadın kolları başkanı Bedia Yılkın ,beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.

YILKIN BASIN ZİYARETLERİNDE
YILKIN BASIN ZİYARETLERİNDE admin
Bu içerik 508 kez okundu.

AK Parti’de görev yapmak onurdur

Hizmet bayrağını yeni aldığını belirten Yılkın, “ Hizmet bir yarıştır ben ve arkadaşlarım bayrağı yeni aldık, el birliği ile  bu hizmet kervanında çıtayı daha da yukarılara taşımanın gayreti ve çabası içerisinde olacaklarını ifade ederek; “ AK Partide görev yapmak onurdur” dedi.

İlçemiz basınına teşekkür ediyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  11 Mart Pazar günü Sakarya AK Parti olağan kongresine  katılacak olması münasebeti ile  yoğun bir çalışma temposuna büründüklerini ifade eden Yılkın;    “Sakarya’mıza her geldiğinde huzur bulduğunu ifade eden sayın Cumhurbaşkanımızı Sakarya’mızda en iyi bir şekilde karşılamak adına elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz. Basının da bizlerin bu çalışmalarını haberleştirerek kamuoyuna servis ediyor olması hem elimizi güçlendiriyor hem bizim çalışma şevkimizi artırıyor”  dedi.

Vatandaşlarımız ittifaka sıcak bakıyor

Gazetemizi ziyaret eden Yılkın ve çalışma arkadaşlarına  “son günlerde çokça dillendirilen cumhur ittifakı konusunda bir tepki alıyor musunuz?” sorusunu yönelttiğimizde bu konuda bazı vatandaşların konuya yeterince vakıf olamadıklarını, her kafadan bir sesin çıkması münasebeti ile  ittifak konusunda kafaların karıştırıldığını vurgulayarak; “ben ve arkadaşlarım konuyla ilgili açıklamalarda bulunduğumuzda vatandaşların olumlu tepkilerini alıyoruz. Vatandaşlarımız  ittifak konusunda bizlere hak veriyorlar” dedi. 

Yarınlar ülkemiz için daha hayırlı olacaktır

Yılkın, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini ancak  yedi düvele karşı gerek silahlı, gerek siyasi gerekse de ekonomik savaşın verildiği noktasında hem fikir olduklarını söyleyerek; “ Tüm vatandaşlarımız müsterih olsunlar,inşallah yarınlar ülkemiz için daha hayırlı olacaktır” diye konuştu.

Ziyaret dolayısı ile Hendek Şafak gazetesi olarak kendilerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyor çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?