bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Hendek esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkanı Mehmet Demirel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

8 MART DÜNYA  KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
8 MART DÜNYA  KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN admin
Bu içerik 508 kez okundu.

Demirel mesajında: “Aile dokusunun temelini teşkil eden, doğumumuzdan ölene dek bizi karşılıksız seven, şefkatin, fedakârlığın, sabrın ve özverinin sembolü olan kadınlarımızdır.

Kadın sadece bir anne değil; öğretmen, psikolog, danışman ve anlatmakla bitmeyecek daha birçok rol üstlenmektedir. Kadınlarımız sadece evin içinde değil iş ve toplumsal hayatımızda da çok önemli bir role sahiptir.

Geleceğimizi yetiştiren ve şekillendiren, toplum hayatında erkeklerden çok daha zor şartlarda çalışmak zorunda bırakılan kadınlarımızın bu özel gününü en kalbi duygularla kutlar, gelişimin ancak kadınların toplumlarda hak ettikleri yeri bulmalarıyla mümkün olacağının altını çizmek isterim.

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü"nüz kutlu olsun.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?