bizimhendek.com
Advert
Advert

“Açık Kapı Milletin Kapısı” hizmete girdi

Vali İrfan Balkanlıoğlu, vatandaşlarla devlet arasındaki iletişimin arttırılması, taleplerin hızlı şekilde alınarak takip edilmesi hedefiyle oluşturulan ve Valilik binasında hizmete giren ‘Açık Kapı/Milletin Kapısı’ biriminde incelemelerde bulundu.

“Açık Kapı Milletin Kapısı” hizmete girdi
“Açık Kapı Milletin Kapısı” hizmete girdi admin
Bu içerik 338 kez okundu.

Vatandaşlarımızın her türlü istek, dilek, şikâyet, ruhsat gibi dertlerinin, başvurularının bürokrasi ile uğraşmadan burada çözüme kavuşturacağını belirten Vali Balkanlıoğlu, “Valilik binasında hizmete giren bu birime vatandaşlarımız bizzat gelerek başvurabilecekleri gibi, sistem üzerinden de şikayetlerini bildirebilirler. Bu konuda eğitim alan personelimiz, buraya başvuru için gelen Vatandaşlarımız ile birebir ilgileniyorlar. Ayrıca başvurulara dair bilgiler de kendilerine SMS yoluyla gönderilecek. Geçtiğimiz günlerde ilçelerimizde açılacak olan birimimiz hakkında Kaymakamlar ve ilgililer için bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Devlet ile vatandaş arasındaki kapıları sonuna kadar açan bu sistem sayesinde tüm sorun, istek ve talepler kısa sürede ilgili birimlere iletilecek ve vatandaşlarımız da her konuda bilgilendirilecek” dedi.

Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker ve birim müdürlerinin de eşlik ettiği ziyarette birim çalışanlarından şimdiye kadar iletilen taleplerle ilgili bilgi alan Vali Balkanlıoğlu, ‘Açık Kapı/Milletin Kapısı’ uygulamasıyla; vatandaşlarımızın birim birim, kurum kurum dolaşmasının önüne geçilmesi, başvuru ve taleplerin de tek bir elden koordine edilerek bürokratik engelleri ortadan kaldırılması amacında olduklarını ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’TE KESİMHANELER DENETLENDİ
HENDEK’TE KESİMHANELER DENETLENDİ
Sıcak asfalta ön hazırlık 35 bin ton asfalt atılacak
Sıcak asfalta ön hazırlık 35 bin ton asfalt atılacak