bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

TEMA gönüllüsü gençler Hendek’te buluştu

Sakarya Üniversitesi Genç TEMA Topluluğu üyeleri Hendek’te kahvaltı etkinliğinde buluştu

TEMA gönüllüsü gençler Hendek’te buluştu
TEMA gönüllüsü gençler Hendek’te buluştu admin
Bu içerik 431 kez okundu.

Sakarya’da TEMA gönüllüsü gençler Hendek Belediyesi Bayraktepe Sosyal Tesislerinde tanışma ve tanıtım toplantısı etkinliğinde buluştu. Pazar günü yapılan kahvaltı etkinliğine Sakarya Üniversitesi’nin farklı fakültelerinden Genç TEMA üyeleri katıldı.

İlçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız

Kahvaltı ile başlayan etkinlikte TEMA Vakfı Hendek ilçe sorumlusu Yard. Doç. Dr. Ahmet Sakin, TEMA Vakfı olarak bu güzel organizasyonun gerçekleşmesinde destek veren Hendek Belediye Başkanına ve belediye çalışanlarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında “  TEMA’nın en büyük gücü her zaman gönüllüleri olmuştur. Sahip olduğu doğal varlıkları ile Hendek’te sürdürülebilir yaşamı korumak üzere gönüllü öğrencilerimizle ile birlikte var gücümüzle çalışarak ilçemizdeki gönüllü sayımızı artırıp, ilçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bunun için de her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Üniversite öğrencilerimizi TEMA gönüllüsü olmaya ve destek vermeye çağırıyoruz” dedi.

Doğanın sahibi değil, sadece bir parçası olduğumuzun bilincindeyiz

TEMA Vakfı Sakarya İl Temsilcisi Doç. Dr. Fatime Balkan Kıyıcı da konuşmasında “Sakarya Üniversitesi Genç TEMA Topluluğu’nun farklı fakültelerdeki öğrencileri bir araya getirerek Hendek İlçemizdeki Eğitim Fakültesi öğrencileriyle birlikte böyle güzel bir buluşmayı gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Bu güzel buluşmada bize desteklerini esirgemiyen başta Hendek Belediye Başkanımız İrfan Püsküllü ve belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.  Doğanın sahibi değil, sadece bir parçası olduğumuzun bilincinde olarak daha yaşanabilir bir çevre adına ailemizde yer aldığınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu bilincin yayılması ve geniş kitlelere kazandırılabilmesi konusunda gençlerin desteği ve enerjisi bizim için çok önemlidir.” dedi.

Genç TEMA Topluluğu Başkanı Alara Zeynep Yurdakul’un önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan etkinliklerle ile ilgili bilgi vermesi ve gönüllü öğrencilerin Bayraktepe’de bulunan müzeye yaptıkları ziyaretle etkinlik sona erdi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek