bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Cuma’nın adresi Kocatöngel mahallesi

Hendek Prokotolü Kocatöngel’deydi Hendek Protokolünün her hafta Cuma günü yaptıkları mahalle ziyaretlerine bu hafta AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’da eşlik etti. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Kaymakam Orhan Burhan, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula ve protokol üyeleri bu hafta Kocatöngelillerle buluştular.

Cuma’nın adresi Kocatöngel mahallesi
Cuma’nın adresi Kocatöngel mahallesi admin
Bu içerik 438 kez okundu.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Kocatöngel’de vatandaşların sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü noktasında çalışmalar yapacağını söyledi. Yavuz, Afrin’e yapılan Zeytin Dalı Operasyonu hakkında bilgi vererek vatandaşlarından gelen soruları yanıtladı. 
Hendek halkına belediye hizmetlerini her alanda en iyi şekilde sunmak için gayret gösterdiklerini söyleyen Başkan İrfan Püsküllü, “Hendek’te belediyecilik hizmetlerini halkımızın ihtiyaçlarını dikkate alarak yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Gelenekselleşen Cuma Buluşmaları ile gücümüzü aldığımız hemşerilerimizle, Hendek’in geleceği için hasbihal ediyoruz. Hendek’in 91 mahallesi için ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi hizmeti sunmanın gayretiyle çalışıyoruz.”dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları